#AktorskieOdloty – Cykliczny Projekt Warsztatów Aktorsko-Rozwojowych

Jeżeli wrzesień… to tylko w Sapowicach!!!…Będziemy celebrować ostatnie letnie wieczory i doświadczać siebie wraz z jesienną przyrodą … 🙂 To od pogody uzależniona będzie tematyka warsztatów: jeżeli będzie ciepło i słonecznie – większość czasu będziemy w plenerze poświęcając się medytacji i pracy z ciałem, głosem i emocjami, jeżeli będzie chłodno i deszczowo – pracujemy mocno aktorsko odlotowo!!! 🙂
 
WRZESIEŃ 2018
 
KOCHANI! KOCHANI!
 
 
Mottem tego wrześniowego spotkania będzie UWAŻNOŚĆ… medytacja, zaglądanie w siebie, w emocje, praca z ciałem, oddechem.. ale także uwaznosć na partnera i monolog wewnętrzny w warsztacie aktorskim.
 
Warsztaty w Sapowicach dostarczają moc niezwykłych doświadczeń! To artystyczno-rozwojowa praca do godzin nocnych, która staje się inspirującym przeżyciem… Klimat pałacu… #Soul_Kitchen, czyli wspólne przygotowywanie magicznych posiłków… Rozmowy… Próby… Ognisko…
 
Zapraszam Was gorąco na kolejny wspólny meeting warsztatowy do Pałacyku w Sapowicach (30km od Poznania)!
Co Nas tam czeka? Przede wszystkim wspólnie spędzony czas na warsztatowej integracji (aktorsko-rozwojowo-coachingowo i zabawowo nakręcanej)!
Piszę tu o warsztacie aktorsko-rozwojowym dla około 22/25 osób w wieku od liceum wzwyż (doświadczanie pracy w zróżnicowanej grupie wiekowej jest niezwykle inspirujące)! Mamy cały pałac do dyspozycji, ognisko, imprezę, metafizykę i bardzo dobry czas! 🙂
 
Kiedy? od 5 do 7 października 2018 (piątek, sobota, niedziela)
Koszt uczestnictwa – ok.250pln/osoba (w tym ubezpieczenie)
Dojazd we własnym zakresie (jeżeli macie samochody – najlepiej się dogadać… ustalimy po zorganizowaniu się grupy).
Wyżywienie oczywiście w #SoulKitchen – składamy się na wyśmienite produkty i wspólnie przyrządzamy posiłki! Koszt składki żywieniowej to ok. 45 pln – przygotowujemy wspólnie:
piątek: obiad i kolacja/ognisko
sobota: śniadanie, obiad, kolacja/ognisko
niedziela: śniadanie, lunch
 
WAŻNE!!! proszę o ostateczne potwierdzenie wyjazdu do końca sierpnia 2018 (muszę ostatecznie potwierdzić rezerwację obiektu!). WARUNKIEM UCZESTNICTWA BĘDZIE WPŁATA ZALICZKI (NA POCZET REZERWACJI OBIEKTU) W WYSOKOŚCI 100PLN (zaliczka po 27 marca bezzwrotna)
 
Grzegorz Chołuj
ING BANK 85 1050 1520 1000 0092 1897 6976
 
KTO może jechać? Jest to wyjazd dla uczestników projektów realizowanych przeze mnie, ich przyjaciół oraz wszystkich zainteresowanych pracą rozwojową, która łączy w sobie doświadczanie artystyczne (pracę aktorską) z warsztatami w nurcie Gestalt – o możliwość taką pytajcie mnie mejlowo, telefonicznie, via FB….
 
Zatem… Do dzieła! To będzie DOBRY CZAS! Zapraszam Was serdecznie!
 
Grzegorz Chołuj
#AktorskieOdloty